Kalendarz przedsiębiorcy: Brak wydarzeń na dziś
PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Ogólnopolskie Forum Podatki 2014

Forum ma na celu kompleksowe przedstawienie praktyki i stanowiska organów podatkowych oraz zapoznanie Państwa z najważniejszymi zmianami obowiązującymi od 2014 roku. Zapoznanie się z tymi zmianami przygotuje Państwa do ich praktycznego wdrożenia.

30-31 stycznia 2014 r. , Warszawa, Hotel Marriott

Pierwszy dzień forum ma na celu zaprezentowanie uczestnikom zagadnień związanych z podatkami dochodowymi. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące podatku dochodowego od osób prawnych z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 1.01.2014 r. oraz planowanych na 2015 rok.

 


Drugi dzień poświęcony będzie nowelizacji ustawy VAT. W styczniu 2014 r. wejdą w życie zmiany do ustawy o VAT, które w wielu przypadkach będą wymagały nie tylko nowego sposobu księgowania, ale również zanalizowania dotychczasowych umów z kontrahentami i ewentualnego ustalenia ich nowej treści.

 


Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych.


Forum kierowane jest do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego.


 

Data: 05.12.2013 14:30
Autor/źródło: BDO Sp. z o.o.
Kategoria: Podatki, Zarządzanie
Słowa kluczowe: podatki, podatek vat, zmiany w ustawie o VAT, nowelizacja ustawy, podatnicy, podatek dochodowy od osób prawnych, prawo podatkowe

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.