PORADY PRAWNE ONLINE

Do końca wakacji można jeszcze sprawdzać biura podróży za darmo

Do końca wakacji Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. przedłużył swoją promocję, w ramach której każda osoba może bezpłatnie sprawdzić wiarygodność płatniczą biur podróży.

Wystarczy zarejestrować się w serwisie infoKonsument.pl i bez wychodzenia z domu, w ciągu kilku minut sprawdzić wybranego przez nas organizatora wypoczynku. Weryfikacja jego kondycji finansowej pozwoli uniknąć rozczarowania i kłopotów związanych z  zakupem wycieczki u touroperatora, któremu grozi bankructwo. Zwykle takie biura już wcześniej zaprzestają regulowania swojego zadłużenia i ich dane trafiają do rejestru dłużników.

W związku z rosnącą liczbą zgłaszanych przez biura turystyczne upadłości, Rejestr Dłużników ERIF przedłużył swoją ofertę Last Minute. Tylko do końca wakacji każdy może za pośrednictwem internetowego serwisu infoKonsument.pl szybko, wygodnie przez 24 godziny na dobę sprawdzać dotychczasową rzetelność płatniczą dowolnej liczby organizatorów wypoczynku. To z pewnością wartościowa pomoc, która może ułatwić wielu osobom podjęcie dobrej decyzji o zakupie zorganizowanego wypoczynku w wybranym biurze podróży. Warto w ten sposób dodatkowo zabezpieczyć się przed trafieniem na nieuczciwego touroperatora i wrócić z wakacji tylko z samymi miłymi wspomnieniami.

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.