PORADY PRAWNE ONLINE

Wizja przyszłości na rynku wierzytelności - II Forum Windykacji

Już po raz kolejny zapraszamy Państwa do udziału w II Forum Windykacji w Warszawie – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku windykacyjnym. Zapraszamy 26-27 marca 2015r.

Forum na stałe wpisało się w kalendarze branżowe najlepszych ekspertów. Każdego roku przyciąga coraz szersze grono słuchaczy. Uczestniczą w nim przedstawiciele biznesu, eksperci z branży, przedsiębiorcy z Polski oraz pozostałych krajów Europy, dlatego też w tych dniach Warszawa będzie miała okazję zamienić się w centrum skupiające największych liderów sektora windykacji.

 

 

Motywem przewodnim tegorocznego Forum będzie nowoczesna windykacja - jako nowe podejście wierzyciela, które pozwala na zachowanie poprawnych relacji handlowych oraz utrzymanie współpracy. "Zatory płatnicze” – z tym zjawiskiem spotkał się każdy, kto ma doświadczenie w prowadzeniu biznesu, a które niejedno przedsiębiorstwo i relację biznesową wystawiło na próbę.

 

 

Obserwując rzeczywistość gospodarki , w której ani windykatorzy ani klienci nie chcą odzyskiwać długów za wszelką cenę (przez co stają się stabilizatorem a nie katalizatorem problemów), wspólnie przyjrzymy się dobrym praktykom: zarówno krajowym, jak i europejskim, ograniczającym skalę problemu.

 

W programie min.

  • Symulator Rozmowy Windykacyjnej LIVE!

Pierwszy raz w Polsce Symulator Rozmowy Windykacyjnej z głosowaniem przebiegu w czasie rzeczywistym. Uczestnicy w głosowaniu decydują z kim i jak ma toczyć się rozmowa.

  • Ponadto nie zabraknie ciekawych dyskusji przy tematycznych stołach eksperckich:
  • Sesje Don’t stop asking questions! w których będą mogli Państwo zabrać głos w sprawie wyzwań, z jakimi się Państwo mierzą w swojej codziennej praktyce.
  • W oparciu o case study i liczne prelekcje zaproszeni praktycy wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki w zakresie windykacji.

 

Zapraszamy Państwa także w tym roku do udziału w całodniowych warsztatach - formuła dwóch sesji równoległych umożliwi Państwu dopasowanie warsztatu do własnych potrzeb.

 

 W celu uzyskania szczegółów spotkania zapraszamy na stronę wydarzenia: forumwindykacji.nf.pl

 

Data: 09.01.2015 13:42
Autor/źródło: Nowoczesna Firma Spółka Akcyjna
Kategoria: Finanse, Windykacja, Zarządzanie
Słowa kluczowe: windykacja, zatory płatnicze, rozmowa windykacyjna, windykatorzy

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:

Wasze komentarze Napisz swój komentarz

windykator: Ciekawie zapowiada sie ta konferencja
2015-01-09 18:32:39
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.