Kalendarz przedsiębiorcy: Brak wydarzeń na dziś
PORADY PRAWNE ONLINE

Obrót wierzytelnościami - jak skutecznie zarządzać portfelem należności?

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w IV edycji spotkania „Obrót Wierzytelnościami – jak skutecznie zarządzać portfelem należności”, które odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2015 r.

Kryzys płynności finansowej wielu przedsiębiorstw powoduje, że nieściągalność wierzytelności może stać się istotną barierą w sprawnym funkcjonowaniu działalności firmy. Stosunkowo wygodnym sposobem pozbycia się kłopotów z dłużnikiem jest sprzedaż wierzytelności za gotówkę... Pewnie nie jednokrotnie stanęliście już Państwo przed wyborem takiego rozwiązania? Wychodząc naprzeciw wielu problemom i pytaniom związanym z prawidłowym obrotem wierzytelnościami postanowiliśmy zorganizować kolejną, czwartą już edycję spotkania zrzeszającego praktyków.

 

 

Zachęcam Państwa do udziału w wydarzeniu, które przede wszystkim dzięki swojej kameralnej formule umożliwia zainspirowanie się praktycznymi rozwiązaniami. Korzyści płynące z udziału w wydarzeniu to m.in. pogłębienie swojej praktyki o nowe doświadczenia, poznanie nowych case studies, trendów i strategii, możliwość poszerzenia relacji biznesowych, umocnienie wizerunku firmy, spotkanie się z kolegami z branży. Warsztaty BMS Polska to zdecydowanie jedyne miejsce gdzie praktycy mogą wymieć się licznymi doświadczeniami bez presji czasu, procedur jak i obowiązków służbowych. Zapraszamy do udziału!

 

Podczas spotkania poruszymy następujące zagadnienia:

  • Przygotowanie portfela wierzytelności do sprzedaży, na przykładzie dwóch odmiennych systemów CRM
  • Obrót wierzytelnościami - jak pogodzić interesy zbywcy i nabywcy ?
  • Subpartycypacja w obrocie wierzytelnościami straconymi w Banku, aspekty prawne oraz księgowe
  • Masowa sprzedaż wierzytelności i obsługa posprzedażowa wierzytelności telekomunikacyjnych
  • Systemy wymiany informacji gospodarczej a rynek obrotu wierzytelnościami

 

Swoją praktyczną wiedzą, odwołując się do licznych case studies, podzielą się z Państwem eksperci z takich firm jak: Idea Bank, Polkomtel, Plus Bank, NETIA, BIG InfoMonitor, Platforma nc+, Serwis Prawa.

 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dokładne informacje na temat programu spotkania proszę wysłać zapytanie na adres: aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl lub zadzwonić pod numer 22 412 50 62.

 

Data: 09.01.2015 14:16
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Finanse, Windykacja, Zarządzanie
Słowa kluczowe: płynność finansowa, obrót wierzytelnościami, sprzedaż wierzytelnościami, obsługa posprzedażowa wierzytelności

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.