Kalendarz przedsiębiorcy: Brak wydarzeń na dziś

Kongres Windykacyjny VIII edycja

Dlaczego VIII edycja Kongresu Windykacyjnego już dziś powinna być wpisana w Kalendarzu Praktyka, jako jeden z ważniejszych punktów? Odpowiedź jest jedna – tylko w trakcie Platformy wymiany doświadczeń z BMS Polska macie Państwo możliwość otrzymania sprawdzonych rozwiązań, gotowych do zaimplementowania w swoich organizacjach! Analizując wszystkie dotychczasowe edycje Kongresów Windykacyjnych, dochodzimy do wniosku, iż podczas październikowej, warto będzie skupić się na dwóch kluczowych obszarach: Efektywnej Motywacji, Zaangażowaniu, Rekrutacji Zespołów Windykacyjnych oraz Skip Tracingu – Poszukiwaniu dłużnika.

Obydwa obszary mogą mieć i jestem pewna, że mają znaczący i realny wpływ na efektywność całego procesu windykacyjnego w przedsiębiorstwach. Zaczynając od wykwalifikowanej, zmotywowanej i nastawionej na cele załogi windykacyjnej, poprzez dopasowanie odpowiednich narzędzi w obszarze Skip Tracingu. Październikowa edycja będzie wyjątkowa z uwagi na prezentacje najświeższych case studies oraz części warsztatowej. Tradycyjnie zaproszę Państwa do okrągłego stołu w kameralnej atmosferze, umożliwiającej wymianę doświadczeń, cenionej od lat przez naszych uczestników. Kongres Windykacyjny BMS Polska idealnie umożliwia budowanie oraz umacnianie kontaktów biznesowych, śledzenie najważniejszych i najnowszych trendów windykacyjnych, analizę konkretnych stadium przypadku bez presji czasu jak i obowiązków służbowych.

 

Dodatkowym punktem eventu będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornej „lampce wina”, w trakcie której będziemy mogli kontynuować dyskusję w nico mniej formalnej atmosferze :). Podsumowując, w dalszym ciągu jestem przekonana, że spotkanie się z praktykami raz na kilka miesięcy może okazać się bardzo pomocne i kluczowe w zakresie rozwiązania wielu problemów windykacyjnych. Analiza naszych wszystkich dotychczasowych wydarzeń pokazuje bardzo przejrzyście, że nie ma nic cenniejszego w biznesie niż możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z działaniami innych praktyków. Kreuj swój biznes razem z BMS Polska! Dołącz do ekspertów i liderów światowego rynku.

 

Pozwól, aby nasze spotkania windykacyjne stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!

 

Więcej informacji»

Data: 20.07.2015 10:46
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Windykacja, Zarządzanie
Słowa kluczowe: windykacja, kongres windykacyjny, Skip Tracing, zespół windykacyjny

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.