Kongres Windykacyjny VII edycja - najważniejsze cykliczne spotkanie dla praktyków windykacji na polskim rynku

Szanowni Praktycy, już 18-19 Marca 2015 roku odbędzie się VII odsłona najbardziej rozpoznawalnego wydarzenia windykacyjnego na polskim rynku. Tym razem Kongres Windykacyjny ukierunkowany będzie na: „Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część III” oraz „PreWindykacja – jak ją zaplanować, by na wczesnym etapie windykowania proces był skuteczny?”.

Tematyka przewodnia warsztatów wynika przede wszystkim z licznych rozmów z Państwem, z wnikliwego reaserch’u oraz próby dopasowania Państwa potrzeb do efektywnego pogłębienia wiedzy i praktyki windykacyjnej.

 

 

Wszystkie zagadnienia tradycyjnie omawiać będziemy na przykładzie case studies, w cenionej od lat kameralnej atmosferze umożliwiającej prawdziwą biznesową wymianę doświadczeń. Kongres Windykacyjny idealnie umożliwia budowanie oraz umacnianie kontaktów biznesowych, śledzenie najważniejszych i najnowszych trendów windykacyjnych, analizę konkretnych stadium przypadku bez presji czasu jak i obowiązków służbowych. Podsumowując - w dalszym ciągu jestem przekonana, że spotkanie się z praktykami raz na kilka miesięcy może okazać się bardzo pomocne i kluczowe w zakresie rozwiązania wielu problemów windykacyjnych. Analiza naszych wszystkich dotychczasowych wydarzeń pokazuje bardzo przejrzyście, że nie ma nic cenniejszego w biznesie jak możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z działaniami innych praktyków. Kreuj swój biznes razem z BMS Polska! Dołącz do ekspertów i liderów światowego rynku.

 

 

Pozwól, aby nasze spotkania windykacyjne stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!

 

Więcej informacji»

 

Data: 22.01.2015 13:21
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Windykacja, Zarządzanie
Słowa kluczowe: windykacja, outsourcing usług windykacyjnych, usługi windykacyjne, kongres windykacyjny

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.