Kongres audytowy

Analizując minione wydarzenia związane z audytem - zarówno te organizowane przez nas jak i te, które „wypuścił rynek” mogę bez wątpienia przyznać, iż temat ten jest wart stworzenia kolejnej platformy wymiany doświadczeń dla praktyków. Program nadchodzącego wydarzenia, w który za chwilę się Państwo wgłębicie, oparłam o dziesiątki wartościowych rozmów z Dyrektorami, Menadżerami oraz Specjalistami reprezentującymi działy audytu. Niezwykle cenne sugestie Ekspertów sprawiły, iż postanowiłam spojrzeć na temat audytu z nieco szerszej perspektywy.

Tak wielu praktyków z rożnych dziedzin wyraziło pragnienie wzbogacenia mojego programu swoim wystąpieniem, iż w tym roku postanowiłam stworzyć dwudniowy - dwupanelowy Kongres Audytowy. W trakcie prelekcji podczas paneli swoja wiedzą podzielą się z Państwem przedstawiciele takich firm jak: Tauron Polska Energia, Grupa Żywiec, Citi Handlowy, PKO Leasing, PKO Bank Polski, T-Mobile Polska, Gedeon Richter Polska, Tauron Polska Energia, DPD, ULTIMO, EXATEL. Wyodrębnienie dwóch obszarów pomoże Państwu dopasować tematykę prelekcji do własnych potrzeb oraz zainteresowań.

 

Jestem przekonana, iż tak szerokie spojrzenie na tak cenny dla wszystkich podmiotów niezależnie od branży temat pomoże Państwu znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania
i podejść z większą dozą odwagi do najbliższego firmowego projektu.

 

Dodatkowym punktem programu będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina. Jestem przekonana, że pozwoli to nam na umocnienie kontaktów biznesowych, oraz rozwinięcie dyskusji w odrobinę mniej formalnej atmosferze :)

 

Do zobaczenia na spotkaniu!
Sylwia Łojek - Project Manager
Sylwia.lojek@bmspolska.pl
Mobile: 662 044 962

 

Współpraca w zakresie Sponsoringu:
kamila.biarda@bmspolska.pl mobile: 530 405 003.

 

Data: 02.10.2015 14:28
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Zarządzanie
Słowa kluczowe: audyt, kongres audytowy, kongres, platforma wymiany doświadczeń

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.