Efektywna współpraca ze związkami zawodowymi

Badając rynek oraz analizując minione wydarzenia związane ze związkami zawodowymi w naszym kraju, postanowiliśmy stworzyć kameralne warsztaty net-workingowe dla praktyków mające na celu wartościową wymianę doświadczeń oraz możliwość zainspirowania się przedstawianymi rozwiązaniami.

Program nadchodzącego wydarzenia, w który za chwilę się Państwo zagłębicie oparłem o dziesiątki wartościowych rozmów z Dyrektorami, Menadżerami oraz Specjalistami reprezentującymi działy zasobów ludzkich . Niezwykle cenne sugestie Ekspertów sprawiły, iż udało się spojrzeć na wiele aspektów przez pryzmat różnych branż. Tak wielu praktyków z rożnych dziedzin wyraziło pragnienie wzbogacenia tego programu swoim wystąpieniem, że postanowiliśmy stworzyć ogólnopolski networkingowy warsztat.

 

Podczas prelekcji przedstawiciele m.in. koncernów elektroenergetycznych, sektora FMCG, potentatów transportowych oraz banków rozjaśnią specjalnie dla Państwa kwestie, które oparte są o wieloletnie doświadczenia. Być może dzięki temu uda się zaoszczędzić czas i pieniądze w najbliższej przyszłości. Zamiast kierować się metodą prób i błędów otrzymacie Państwo sprawdzone, odnoszące na co dzień sukcesy, gotowe rozwiązania oraz co równie ważne - inspiracje.

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione business case'y bardzo dobrze prosperujących firm na rynku. Rozbieżność tematyczna pomoże Państwu dopasować tematykę prelekcji do poszczególnych aspektów składających się w jedną całość. Mam nadzieje, że zorganizowanie takiego rodzaju eventu dla ekspertów chcących ciągle czerpać inspirację oraz poznawać nowe innowacyjne metody, będzie wiązać się z obecnością obowiązkową. Termin spotkania 9 grudnia 2015 Warszawa Hotel Sheraton.
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!


Marcin Dominowski,
Project Manager
marcin.dominowski@bmspolska.pl
Tel.: 795-345-809

Data: 22.10.2015 11:00
Autor/źródło: Business Media Solutions
Kategoria: Zarządzanie
Słowa kluczowe: warsztaty, związki zawodowe, współpraca ze związkami zawodowymi, zasoby ludzkie

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.