PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Zapraszamy na spotkanie z prof. Robertem Gwiazdowskim, autorem książki 'Emerytalna katastrofa', wykładowcą Uczelni Łazarskiego

Kategoria: Finanse
Słowa kluczowe: system emerytalny, emerytura, emeryt, zus

„Dlaczego nie dostaniecie emerytur?” - to kontrowersyjny tytuł wykładu prof. Roberta Gwiazdowskiego, który odbędzie się już 11 lutego br.w Kafe Zielony Niedźwiedź w Warszawie.

Prof. dr hab. Robert Gwiazdowski jest adwokatem, doradcą podatkowym, przewodniczącym Rady Nadzorczej ZPP i wykładowcą Uczelni Łazarskiego. Był krytykiem reformy emerytalnej z 1999 roku i obowiązku przynależenia do Otwartych Funduszy Emerytalnych. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej ZUS. Zasłynął wówczas listem otwartym do ubezpieczonych, w którym zalecał, żeby nie liczyć na państwo i emerytury z ZUS czy z OFE, tylko na siebie.

 

 

- Widmo straszy dziś Polskę. Widmo zbankrutowanego systemu emerytalnego (…) Czy coś uratować nas może? Owszem (…) – tak pisał Robert Gwiazdowski we wstępie swojej książki „Emerytalna katastrofa”.

 

 

Spotkanie będzie okazją do podyskutować o systemie emerytalnym, kondycji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i sposobach obrony przed emerytalną katastrofą.

 

Organizatorem spotkania jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, a Uczelnia Łazarskiego sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.


Czas i miejsce
11 lutego 2014, godzina 18.00
Kafe Zielony Niedźwiedź, ul. Smolna 4, Warszawa


Zgłoszenia
Joanna Nowek, email: j.nowek@zpp.net.pl, tel.: 504 287 817

 

Data: 10.02.2014 10:02
Autor/źródło: Uczelnia Łazarskiego
Kategoria: Finanse
Słowa kluczowe: system emerytalny, emerytura, emeryt, zus

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.