PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Adwokaci Pro Bono już 26 kwietnia 2014 roku!

W najbliższą sobotę, 26 kwietnia 2014 r. w ramach 2. edycji akcji „Adwokaci Pro Bono” sześć mazowieckich kancelarii adwokackich będzie udzielać bezpłatnych porad klientom indywidualnym zainteresowanym tematyką podatków.

Akcja „Adwokaci Pro Bono” to inicjatywa Zespołu Komunikacji Społecznej, Wizerunku  i Działalności Pro Bono działającego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Akcja ma na celu niesienie bezpłatnej pomocy prawnej osobom potrzebującym.

 

 

Raz w miesiącu wybrane kancelarie prawne świadczą pomoc prawną, odpowiadając i wyjaśniając zainteresowanym kwestie związane z wybraną dziedziną prawa. Ponieważ do końca kwietnia Polacy są zobowiązani do złożenia zeznań podatkowych, dlatego też kwietniowe porady adwokatów będą dotyczyć właśnie kwestii podatków od osób fizycznych.

 


Lista kancelarii uczestniczących w akcji jest opublikowana na stronie internetowej Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie»

 

Porady udzielane są w godzinach 10.00-15.00.
 

Data: 25.04.2014 09:15
Autor/źródło: Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie
Kategoria: Podatki
Słowa kluczowe: adwokaci Pro Bono, porady adwokatów, porady prawne, pomoc prawna osobom potrzebującym

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.