PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Warsztaty: Zamówienia publiczne w branży IT

21.05.2013, Warszawa, Hotel Hyatt Regency

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu:
Warsztaty organizowane wspólnie przez Puls Biznesu oraz Partnera Merytorycznego Kancelarię PIERÓG & Partnerzy to wydarzenie, podczas którego zostaną omówione ważne, aktualne i sprawiające problemy zagadnienia z zakresu zamówień publicznych w branży IT. Szczególną uwagę poświęcimy zagadnieniom związanym z nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zamówień publicznych.


Niewątpliwą zaletą przyjętej formuły spotkań jest możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących projekty w branży IT w sektorze publicznym. Komunikacja pomiędzy ekspertami, a uczestnikami przysłuży się sprawnej realizacji planowanych zadań inwestycyjnych oraz przyszłych postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Eksperci skupią się na przedstawieniu praktycznych rozwiązań.


Doświadczenie Pulsu Biznesu w organizacji tego typu spotkań w połączeniu z szeroką wiedzą ekspertów Kancelarii PIERÓG & Partnerzy, stanowi gwarancję zadowolenia uczestników spotkania.

 

 


Dowiedzą się Państwo między innymi:

• Jak uchronić się przed błędami – informacje praktyczne o przedmiocie zamówienia
• Jak zachęcić Zamawiającego do nowych produktów
• Jak unikać uzależnienia się od rozwiązań informatycznych wiodącego producenta, czyli „vendor lock – in”
• Jak przygotować ofertę zgodnie z nowymi przepisami
• Jak prawidłowo dokonać zastrzeżenia poufności swojej oferty
• Na jakie postanowienia umowy należy uważać


Kto powinien wziąć udział:

Warsztaty kierowane są do profesjonalistów oczekujących szczegółowego i rozbudowanego omówienia określonych problemów prawnych, ekonomicznych i biznesowych. Zapraszamy zarówno prawników, specjalistów z zakresu zamówień publicznych, kadrę kierowniczą jak i inne osoby świadczące usługi z zakresu zamówień publicznych na rzecz Wykonawców, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie efektywnego zdobywania i realizacji projektów na rzecz instytucji publicznych.

 

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie.

Data: 04.04.2013 04:00
Autor/źródło: Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
Kategoria: Prawo
Słowa kluczowe: zamówienia publiczne w branży IT, warsztaty, zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, szkolenie

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.