PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

V Forum Rachunkowości i Podatków

Roczne sprawozdanie finansowe za 2013 rok. Podatkowe zamknięcie roku oraz nowelizacja przepisów podatkowych Warszawa, 28-29.10.2013 r., Hotel Novotel

Forum ma na celu przygotowanie kadr finansowo-księgowych do prawidłowego sporządzania sprawozdania finansowego i rozliczeń podatkowych za 2013 rok.

Zaproszeni eksperci przybliżą Państwu najważniejsze kwestie dotyczące sporządzania sprawozdania finansowego za 2013 rok oraz przedstawią wybrane zagadnienia dotyczące podatkowego zamknięcia roku i nowelizacji prawa podatkowego jak również kierunki interpretacji przepisów budzących najwięcej wątpliwości lub będących przedmiotem szczególnej uwagi ze strony praktyków oraz organów podatkowych.


Nasi eksperci to praktycy, biegli rewidenci i doradcy podatkowi, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami. Podzielą się z Państwem swoją wiedzą, wskażą pułapki w przepisach, wyeksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia.

 

Podczas pierwszego dnia zajęć prelegenci omówią tematykę rocznego sporządzanie sprawozdania finansowego za 2013 rok wg krajowych i międzynarodowych przepisów bilansowych.

 

Drugi dzień poświecony będzie podatkowemu zamknięciu roku oraz zmianom w podatku od towarów i usług i podatkowi dochodowemu od osób prawnych. Omówione zostaną także zagadnienia dotyczące sporządzania dokumentacji podatkowej i zmiany w 2013 roku.

 

Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami.

 

Forum kierujemy do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych, osób pracujących w działach finansowo-księgowych.


Organizator: Dział szkoleń BDO

Więcej informacji

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.