PORADY PRAWNE ONLINE
Uwaga! Publikacja archiwalna
Oznacza to, że od czasu jej opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność poniższej treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych tekstów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Ogólnopolskie Forum Podatki 2014

Forum ma na celu kompleksowe przedstawienie praktyki i stanowiska organów podatkowych oraz zapoznanie Państwa z najważniejszymi zmianami obowiązującymi od 2014 roku. Zapoznanie się z tymi zmianami przygotuje Państwa do ich praktycznego wdrożenia.

30-31 stycznia 2014 r. , Warszawa, Hotel Marriott

Pierwszy dzień forum ma na celu zaprezentowanie uczestnikom zagadnień związanych z podatkami dochodowymi. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące podatku dochodowego od osób prawnych z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 1.01.2014 r. oraz planowanych na 2015 rok.

 


Drugi dzień poświęcony będzie nowelizacji ustawy VAT. W styczniu 2014 r. wejdą w życie zmiany do ustawy o VAT, które w wielu przypadkach będą wymagały nie tylko nowego sposobu księgowania, ale również zanalizowania dotychczasowych umów z kontrahentami i ewentualnego ustalenia ich nowej treści.


W programie m.in.:
• CIT - zasady ustalania momentu powstania przychodów w podatku dochodowym oraz wybrane zagadnienia dotyczące kosztów uzyskania przychodów
• Ceny transferowe – obowiązek sporządzenia dokumentacji podatkowej i zmiany w 2014 r.
• PIT – wybrane zagadnienia
• Nowy sposób rozliczania obowiązku podatkowego
• Nowe regulacje dotyczące ustalania podstawy opodatkowania podatkiem VAT
• Nowe zasady wystawiania faktur
• Zmiany dotyczące prawa do odliczenia podatku naliczonego

 


Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych.


Forum kierowane jest do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego.

 

Więcej informacji:
 

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2020 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.