Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach? To możliwe!

Polski rynek pracy, zarobki, a także stabilność zatrudnienia nie napawają optymizmem. Coraz większa grupa naszych rodaków zapożycza się na bieżące wydatki. Niestety dla wielu z nich droga do uzyskania wsparcia finansowego nie jest usłana różami, a dla niektórych – zamknięta. Powodem może być choćby konieczność okazania pożyczkodawcy zaświadczenia o dochodach, co przy zatrudnieniu na umowie śmieciowej nie jest prostą sprawą.

Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach? To możliwe!

Na szczęście od jakiegoś czasu firmy pożyczkowe wyciągają w tym zakresie pomocną dłoń. Zaczynają kusić nowych klientów udzieleniem pożyczki bez dowodu osobistego, w pełni online i bez sprawdzania w rejestrach dłużników. Jedną z najciekawszych usług oferowanych w branży staje się powoli pożyczka bez zaświadczenia o dochodach.

 

Nie znamy dnia ani godziny

 

 

Nigdy nie wiadomo, co przyniesie nam los. Popsuty samochód, który jest potrzebny do pracy, choroba czy niespodziewana konieczność zakupu pralki, lodówki lub telewizora – to tylko niektóre przyczyny sięgania przez Polaków po chwilówki czy pożyczki ratalne. „Nagły wypadek, potrzebujesz większej gotówki?” – czytamy na banerach reklamowych wielu znanych instytucji finansowych. Hasło to jeszcze nigdy nie było tak aktualne, jak w obecnych czasach, a otrzymanie dodatkowych środków tak proste.

Duży wybór

 

Faktem jest, że zadłużenie Polaków wzrasta w lawinowym tempie. Piotr Kaim, ekspert z Pożyczkowy-Portal.pl nie kryje, że wpływ na to ma wysyp różnego rodzaju atrakcyjnych ofert na polskim rynku pożyczkowym. Dziś niemal każdy dorosły może zaciągnąć odpowiadające jego oczekiwaniom zobowiązanie, a coraz więcej osób zamiast banków wybiera wyrastające w naszym kraju jak grzyby po deszczu firmy pożyczkowe, które wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

 

Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach

 

Dotychczas wielu klientów starających się o pomoc pieniężną nie otrzymywało jej, ponieważ nie mieli możliwości doniesienia do instytucji zaświadczenia o dochodach z zakładu pracy, czyli dokumentu potwierdzającego nie tylko wysokość pensji, ale także częstotliwość jej wypłacania. Powodem mogło być między innymi zatrudnienie na niestabilnych umowach cywilnoprawnych, czyli o dzieło oraz zlecenie lub praca bez umowy. Teraz instytucje pożyczkowe, chcąc zachęcić nowych konsumentów do skorzystania z ich propozycji, udzielają pożyczek bez okazania wspomnianego zaświadczenia.

 

Skrócenie procesu

 

Dzięki temu z możliwości wzięcia pożyczki mogą skorzystać również osoby bezrobotne lub takie, które wiedzą, że wkrótce stracą pracę, a potrzebują gotówki. Firma analizując zdolność kredytową wspomnianego wnioskodawcy oprze się wyłącznie na jego oświadczeniu dotyczącym miejsca oraz warunków zatrudnienia, kondycji materialnej oraz potencjału do spłaty zobowiązania. Ponadto, brak obowiązku składania zaświadczenia o dochodach znacząco skraca całą procedurę aplikacyjną, a także ogranicza formalności i biurokrację do niezbędnego minimum. Dla osób w nagłej potrzebie to rozwiązanie idealne.


Data: 12.01.2018 19:50
Autor/Źródło: Autor zewnętrzny
Kategoria: Podatki, Finanse
Słowa kluczowe: Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach, umowa pożyczki, dochód, zaświadczenie o dochodach

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.