Pożyczki dla firm bez zdolności kredytowej

Prowadząc działalność gospodarczą lub będąc freelancerem, musimy liczyć się z tym, że nie zawsze otrzymamy na czas zapłatę za swoją pracę. Zleceniodawcy i kontrahenci często nie dotrzymują terminów płatności, a przecież my również mamy swoje zobowiązania finansowe, z których powinniśmy terminowo się wywiązywać. Co zrobić, gdy zaczyna brakować nam funduszy i nie mamy zdolności kredytowej?

Pożyczki dla firm bez zdolności kredytowej

 

Pożyczki pod przewłaszczenie auta - bezpieczne źródło finansowania firmy

 

Coraz więcej działalności gospodarczych i freelancerów posiada na własność samochód osobowy. Często nie zdają sobie jednak sprawy z tego, jak duży potencjał finansowy w tym drzemie. Alternatywą dla korzystania z usług lombardów, banków czy firm udzielających darmowych pożyczek dla nowych klientów (np. www.viasms.pl), jest wzięcie kredytu pod częściowe przewłaszczenie samochodu. Jeśli zastanawiasz się, czym jest przewłaszczenie i czy na pewno jest to bezpieczne, zaraz postaramy się wyjaśnić Twoje wątpliwości. W przypadku udzielania pożyczki, której zabezpieczenie stanowi samochód osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Pożyczkodawca zostaje jego współwłaścicielem na czas spłaty pożyczki , a osoba korzystająca z tego typu finansowania w dalszym ciągu jest właścicielem samochodu. Samochód nie zostaje przerejestrowany na firmę udzielającą pożyczki. Dokonuje się jedynie stosownego wpisu do dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Oprocentowanie pożyczki pod zastaw samochodu jest porównywalne z ofertami innych podmiotów działających na rynku finansowym. Jednak mamy możliwość przedłużenia spłaty i - co najważniejsze - dalszego użytkowania auta.

 

 

Brak zdolności kredytowej nie stanowi problemu w uzyskaniu pożyczki pod zastaw samochodu

 

Pożyczka pod przewłaszczenie samochodu jest przeznaczona dla firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które ukończyły 21. rok życia i nie przekroczyły 70 roku życia. Decydując się na tego typu finansowanie firmy, jesteśmy w stanie otrzymać od 6 000 zł do 100 000 zł, w zależności od wartości pojazdu. Pożyczki pod zastaw auta są przeznaczone również dla firm niemających zdolności kredytowych oraz figurujących w rejestrach BIK, BIG i KRD. Warto zainteresować się tym tematem, kwota pożyczki może sięgać wysokich kwot natomiast warunki jej uzyskania są klarowne i bardzo przystępne. Na rynku istnieje wiele instytucji pożyczkowych oferujących kredyty pozabankowe w postaci właśnie takiej pomocy finansowej. Zanim zdecydujemy się skorzystać z pożyczki pod zastaw firmowego auta powinniśmy szczegółowo zapoznać się z warunkami umowy oraz ewentualnymi dodatkowymi kosztami, jakie poniesiemy. Mając tę wiedzę, jesteśmy w stanie ocenić nasze możliwości finansowe oraz uchronić się przed popadnięciem w tak zwaną spiralę zadłużenia.


Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:

Wasze komentarze Napisz swój komentarz

Pamela Rosa Flores: Czesc, jestem Pamela Rosa Flores, uczciwy i wiarygodny pozyczkodawca. Udzielam pozyczki z jasnymi i latwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na dzialalnosc gospodarcza, pozyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pozyczki na splate rachunków. Jesli potrzebujesz pozyczki, skontaktuj sie ze mna bezposrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
2018-07-14 06:22:44
® 2011 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.