Kalendarz przedsiębiorcy: Brak wydarzeń na dziś

Wybierz najkorzystniejszą ofertę telekomunikacyjną dla swojej firmy

Takiej oferty na rynku telekomunikacyjnym jeszcze nie było. Multi-SIM w Virgin Mobile łączy w sobie atrakcyjne warunki dla abonenta indywidualnego z wyjściem naprzeciw potrzebom przedsiębiorcy. Rozwiązanie z jedną fakturą dla wielu numerów kontaktowych w firmie, atrakcyjna cena, dostępność online i ogromna elastyczność co do czasu trwania i wyboru oferty – tylko w Virgin Mobile!

Wybierz najkorzystniejszą ofertę telekomunikacyjną dla swojej firmy

Korzystne rozwiązanie

 

Prowadząc własną firmę, szukamy oszczędności. Możemy je znaleźć, wybierając najatrakcyjniejsze oferty na rynku na usługi, które są nam niezbędne. Jak w przypadku numerów telefonii komórkowej, z której korzysta na co dzień większość przedsiębiorstw.

 

Niestety, nadal mało jest na rynku telekomunikacyjnym ofert dla biznesu, które są tańsze i bardziej korzystne niż propozycje dla klienta indywidualnego. Dlatego pojedynczy przedsiębiorcy i małe firmy decydują się często albo na połączenie kilku abonamentów z oferty indywidualnej, albo na mniej korzystne rozwiązania dla biznesu.

 

Główny problem pojawia się wtedy, kiedy przychodzi do rozliczenia i potrzebujemy faktury dla naszej działalności. Większość operatorów uniemożliwia pobieranie faktur VAT przy pojedynczych abonamentach indywidualnych, co utrudnia rozliczenie w firmie.

 

Największy mobilny operator Virgin Mobile wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Oferuje im korzystne warunki co do ceny abonamentu, czasu jego trwania i daje dużą elastyczność w decydowaniu o jego zakresie. A dodatkowo, a może przede wszystkim, umożliwia bezpłatną i bezproblemową dostępność faktury VAT.

 

 

Oszczędność dla biznesu

 

Jako przedsiębiorcy mamy duży wpływ na oferty usług niezbędnych nam do prowadzenia firmy. Grzechem byłoby z tego nie skorzystać i nie zaoszczędzić środków finansowych, które możemy przeznaczyć na inne, ważniejsze sfery naszego biznesu.

 

Operator Virgin Mobile stworzył nową ofertę grupową, łączącą atrakcyjne ceny oferty indywidualnej z potrzebami oferty biznesowej, w ramach której przedsiębiorca może tworzyć grupy abonamentów z 50% upustem na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer. Maksymalnie do 4 grup, a w każdej z nich nawet po 5 numerów, co daje aż 20 kontaktów w atrakcyjnej cenie z rabatem.

 

I tak, w zależności od ceny, do wyboru są trzy oferty od Virgin Mobile: Plan 1, na który składają się nielimitowane rozmowy na komórki, SMS, z internetem 3 GB oraz Plan 2 obejmujący nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, SMS, MMS oraz z internetem 8 GB oraz Plan 3: nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, SMS, MMS oraz z 15 GB.

 

W ramach multi-SIM, można samemu skonfigurować grupę abonamentową, łącząc powyższe oferty. Przykładowo: Plan 2 w cenie 23,58 zł + VAT miesięcznie plus Plan 1 z 50% upustem w cenie 7,72 zł + VAT miesięcznie za abonament!

 

 

Operator wychodzi również naprzeciw pojedynczym działalnościom gospodarczym, które poszukują dla siebie jednego i korzystnego cenowo abonamentu, z możliwością rozliczenia za pomocą faktury VAT. Do wyboru są trzy opcje: Plan 1, Plan 2 i Plan 3, obejmujący swoim zakresem nielimitowane rozmowy na komórki, telefony stacjonarne, MMS, SMS oraz internet 15 GB.

 

Szczegóły nowej oferty od Virgin Mobile oraz możliwości dla biznesu dostępne są tutaj.

 

 

Elastyczne podejście do Klienta

 

Każdy klient w Virgin Mobile, zarówno indywidualny, jak i biznesowy, traktowany jest tak samo dobrze. Każdy z nich może się cieszyć takimi samymi korzyściami oferty Virgin Mobile:

  • Abonament bez kar umownych, z możliwością rozwiązania w każdej chwili z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.
  • Bezproblemowa i bezpłatna możliwość zmiany oferty w trakcie jej trwania, nawet na tańszą opcję!
  • Łatwa i całodobowa dostępność online do swojego konta abonenckiego w Internecie i w aplikacji mobilnej w telefonie.

 

Zapraszamy po więcej informacji na stronę Virgin Mobile.


Data: 30.10.2017 21:00
Autor/Źródło: Autor zewnętrzny
Kategoria: Finanse, Źródła finansowania, Zarządzanie
Słowa kluczowe: virgin mobile, telekomunikacja, Operator Virgin Mobile, usługi telekomunikacyjne, abonament

Szukasz porady prawnej?

Prześlij swoje pytanie do doświadczonych prawników:
® 2011 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.