Płatności Płatności

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z naszych usług, poinformujemy Cię jak dokonać płatności za usługę.


Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy kilka sposobów dokonania płatności za zlecone nam usługi. Możesz zapłacić zarówno w kraju jak i za granicą, dokonując wpłaty na nasz rachunek, przelewem lub kartą kredytową. Prosimy pamiętać, że przystępujemy do realizacji zleconej usługi po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku. Jednocześnie informujemy, że płatności kartą kredytową a także wpłaty dokonywane na poczcie, mogą być rozliczane nawet do 7 dni, tym samym może opóźnić to wykonanie usługi. Również dni wolne od pracy mogą wpływać na czas realizacji, gdyż większość banków w tym czasie (oraz w godzinach zamknięcia oddziałów w dni robocze) nie rozlicza transakcji. Za opóźnienie wynikłe z tego tytułu nie bierzemy odpowiedzialności.

SPOSOBY DOKONYWANIA PŁATNOŚCI:

-PLATNOSCI.PL
-KARTA KREDYTOWA
-PRZELEW / WPŁATA NA RACHUNEK
-PŁATNOŚĆ ZAGRANICZNA


PŁACĘ Z PLATNOSCI.PL


Otrzymałeś/otrzymasz od nas wiadomość przesłaną pocztą elektroniczną, w której znajduje się link do serwisu platnosci.pl. Klikając na ten link wejdziesz na stronę serwisu platnosc.pl, na której w bezpieczny sposób możesz dokonać płatności. Możesz dokonać płatności zarówno na rachunek bankowy jak i za pomocą karty płatniczej. To naprawdę proste...

Transakcje obsługiwane przez "Platnosci.pl" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.
PŁACĘ KARTĄ KREDYTOWĄ


Podobnie jak w przypadku przelewu za pomocą systemu płatności.pl dokonujesz zapłaty kartą kredytową. Ze względów bezpieczeństwa transakcji płatność kartą płatniczą wymaga podania nr PESEL. Jeżeli nie posiadasz nr PESEL - wybierz w polu KRAJ - ZAGRANICA. Zamiast nr PESEL będziesz musiał podać nr telefonu kontaktowego. Dane (nr PESEL / tel. kontaktowy) są wymagane przez system płatności kart kredytowych, do weryfikacji i autoryzacji dokonania transakcji kartą płatniczą.

PŁACĘ PRZELEWEM / WPŁACAM NA RACHUNEK


W dowolny sposób możesz dokonać przelewu z rachunku bankowego lub dokonać wpłaty (np. w banku, na poczcie) bezpośrednio na nasz rachunek bankowy prowadzony przez Bank PKO BP Oddział Inteligo

50 1020 5558 1111 1427 7200 0093

W polu odbiorca przelewu wpisujesz nasze dane:

VERO Kancelaria Prawna
Jarosław Olejarz
43-100 Tychy ul. Rydla 12


Natomiast w miejscu tytułu WPISUJESZ KOD USŁUGI oraz swoje dane - Jest to bardzo ważne, gdyż w przypadku bezpośredniego przelewu lub wpłaty ułatwia odszukanie w łatwy sposób odpowiedniej usługi, która została zapłacona.

PŁACĘ Z ZAGRANICY


Na nasz rachunek można dokonywać wpłat/przelewów w walucie obcej za pośrednictwem SWIFT, SORBNET-EURO lub EuroElixir. Środki takie są przeliczane na złotówki po kursie kupna dewiz przez Bank PKO BP, który prowadzi nasz rachunek.

SWIFT to: BPKOPLPW. Banki dokonujące przelewów SWIFT posiadają informacje dotyczące kodów wszystkich banków, dlatego wystarczy znać nazwę Banku - PKO BP SA oraz numer rachunku, na który chce się dokonać przelewu.

Numer rachunku należy podać w międzynarodowym standardzie numeracji rachunków bankowych IBAN (International Bank Account Number). Otrzymuje się go poprzez dodanie kodu kraju "PL" z przodu numeru rachunku zapisanego w formacie NRB (26 cyfr).

Kod kraju Liczba kontrolna Numer rozliczeniowy banku Numer rachunku Klienta
PL 50 1020 5558 1111 1427 7200 0093


W razie wątpliwości lub problemów z dokonaniem płatności prosimy o kontakt na nasz adres biuro@twojbiznes24.pl
® 2011 - 2021 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.