Dokument wydrukowany na witrynie http://twojbiznes24.pl 
 

Efektywna współpraca ze związkami zawodowymi

Program nadchodzącego wydarzenia, w który za chwilę się Państwo zagłębicie oparłem o dziesiątki wartościowych rozmów z Dyrektorami, Menadżerami oraz Specjalistami reprezentującymi działy zasobów ludzkich . Niezwykle cenne sugestie Ekspertów sprawiły, iż udało się spojrzeć na wiele aspektów przez pryzmat różnych branż. Tak wielu praktyków z rożnych dziedzin wyraziło pragnienie wzbogacenia tego programu swoim wystąpieniem, że postanowiliśmy stworzyć ogólnopolski networkingowy warsztat.

 

Podczas prelekcji przedstawiciele m.in. koncernów elektroenergetycznych, sektora FMCG, potentatów transportowych oraz banków rozjaśnią specjalnie dla Państwa kwestie, które oparte są o wieloletnie doświadczenia. Być może dzięki temu uda się zaoszczędzić czas i pieniądze w najbliższej przyszłości. Zamiast kierować się metodą prób i błędów otrzymacie Państwo sprawdzone, odnoszące na co dzień sukcesy, gotowe rozwiązania oraz co równie ważne - inspiracje.

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione business case'y bardzo dobrze prosperujących firm na rynku. Rozbieżność tematyczna pomoże Państwu dopasować tematykę prelekcji do poszczególnych aspektów składających się w jedną całość. Mam nadzieje, że zorganizowanie takiego rodzaju eventu dla ekspertów chcących ciągle czerpać inspirację oraz poznawać nowe innowacyjne metody, będzie wiązać się z obecnością obowiązkową. Termin spotkania 9 grudnia 2015 Warszawa Hotel Sheraton.
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!


Marcin Dominowski,
Project Manager
marcin.dominowski@bmspolska.pl
Tel.: 795-345-809Autor: Business Media Solutions


 
  
 Dokument wydrukowany na witrynie http://twojbiznes24.pl